Kayıt oluştur

Kayıt penceresinden veya aşağıdaki linkten “kullanıcı adı” ve “şifre” belirleyip “Satış yapmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek kayıt olabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sizden istenen bilgileri doldurarak ilk aşamayı tamamlayıp başvurunuzu gönderebilirsiniz. Editörlerimiz başvurunuzu inceleyip size geri dönüş yapacaklardır.

Tasarımlarını yükle

Başvurunuz onaylandıktan sonra tasarımlarınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlükte çalışmaları yüklemeniz gerekmektedir. İmajlar kopyalanmaması için kalitesi azaltılıp watermark eklenecektir. Çalışmalarınız sadece Kanvas Hikayeleri sitesinde baskı yapılarak satılması için kullanılacaktır ve her satışta tarafınıza ücret ödenecektir. Bunun haricinde site dışında satılması kopyalanması yasaktır. Çalışmalarınızı istediğiniz an siteden kaldırabilirsiniz.

Ücretini al

Tasarımlarınız kanvas tablo ve poster baskı olarak satılmaktadır. Her satış olduğunda tarafınıza belirlenen komisyon oranında ücret ödenmektedir. Satılan tablolar ve ödemelerinizi hesap panelinizden takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt olurken herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Hiçbir ücret ödemezsiniz. Çalışmalarınızı yükledikten sonra satıldığında biz size para ödüyoruz. Sizden hiçbir zaman para talep edilmez.

Tasarımlarımı dijital olarak satıyor musunuz?

Hayır. Tasarımlarınız sadece kanvas tablo ve poster baskısı olarak satılmaktadır. Dijital kopyanızın hakkını her satıştan komisyon almak üzere bize kiraya vermiş oluyorsunuz.

Sitenizde satış yapmaktan vazgeçtim. Şimdi ne olacak?

İstediğiniz zaman hesap panelinizden ürünlerinizi silebilirsiniz. Silinen ürünlerin tasarımlarıda sistemimizden silinir. Herhangi bir ücret ödemezsiniz veya talep edilmez.

Tasarımım olan ürün satıldığında nasıl haberdar olacağım?

Ürününüz satıldığında size email yoluyla bildirim gelmektedir. Ayrıca satıcı panelinizden güncel satış istatistiklerini görebilirsiniz.

Ne kadar ücret alacağım?

Tasarımınızın olduğu ürün veya ürünler satıldığında, satış fiyatı üzerinden size bildirilen yüzde oranında ücret hesabınıza geçer. Kayıt olup satıcı olarak kaydınız onaylandıktan sonra tarafınıza komisyon tutarı belirtilecektir. Ödemeler her hafta cuma günü yapılmaktadır. Satıcı panelinizden bu bilgileri takip edebilirsiniz.

Tasarımcıların Yorumları

Freelance olarak çalışıyorum ve kanvas hikayeleri sayesinde extra gelir elde ediyorum. Sadece tasarımlarımı yükledim ve gerisini Kanvas Hikayeleri hallediyor. harika 😀
Ceremi
Ekstra gelir elde etmek için çok kolay bir yol.
Elvin
İnsanların tasarımlarına ilgisi gördükçe daha çok motive oluyorum. Sadece çalışmalarıma odaklanıyorum gerisini düşünmeme gerek kalmıyor. Teşekkürler
Ezgi
Kısa süre içerisinde birçok ürünüm satıldı, panelden takip edilmesi kolay. İlk başta tereddütlüydüm ama şimdi iyiki kaydolmuşum diyorum.
Sahra-design

Bakım çalışmamızdan dolayı "Parmak İzi Boyaları" haricinde tüm ürünlerin satışı durdurulmuştur. Kapat

Kanvas Hikayeleri
Login/Register access is temporary disabled